FilmShahr

بهترین ها

شلوار جین و پاره مجری زن تلویزیون…

  • دسته بندی: دسته‌بندی نشده

 
شلوار جین و پاره مجری تلویزیون/ وزارت نفت با طعم هتل ۵ ستاره/ گلایه عراقی ها از رحیمی/ غیبت سه ماهه احمدی نژاد و …

خبرنگاران مشرق در جریان پیگیری های خبری، به زمزمه ها و گفته می شود هایی بر می خورند که مهمان کردن مخاطبان به این شنیده ها خالی از لطف نیست.

 *یکی از کاندیداهای احتمالی وزارت نفت در ایام تعطیلات مجلس از تعدادی نمایندگان در یک هتل ۵ ستاره در مشهد پذیرایی ویژه به عمل آورده است. یکی از وابستگان به جریان انحرافی که در این مراسم حضور داشته به این کاندیدای احتمالی گفته ما حداقل 100 رای در مجلس داریم و با کمی دست و دلبازی به آرای لازم خواهیم رسید. گفتنی است جریان انحرافی همواره یک نگاه معامله گونه به مجلس داشته است.
 
*گفته می شود اخیرا برخی سرمایه داران وابسته به حزب کارگزاران سازندگی، سرمایه های خود را به مالزی منتقل کرده اند.
 
*شنیده ایم حدود سه ماه است که رئیس جمهور در جلسات هدفمندی یارانه ها به صورت کامل شرکت نکرده است. وزارتخانه های کلیدی نفت، بازرگانی، نیرو، صنایع و رفاه هم فاقد نماینده در جلسات هستند.
 
*برخی نزدیکان جریان انحرافی که بعد از برخورد قضایی با عناصر این جریان در وضعیت دشواری بسر می برند درصدد هستند با گرفتن پست هایی خود را از اطراف این جریان دور کنند. در همین زمینه یکی از پیاده نظام های این جریان تلاش دارد استانداری یزد را از طریق لابی هایی به دست آورد.
 
*دکتر احمدی نژاد که گفته می شد برای رهایی از فشارهای کاری، به توصیه پزشکان آب درمانی و رفتن به استخر را آغاز کرده است کماکان این برنامه را ادامه می دهد.


 *شنیده ایم در سفر رحیمی  معاون اول رئیس جمهور و هیات ۱۰۰ نفره به عراق، مقامات عراقی از تاخیر پروژه های ایرانی به ویژه دو نیروگاه شهرک صدر گلایه مند بودند. به گفته مقامات عراقی شرکت های ترکیه ای در این زمینه خوش قول تر از ایرانی ها هستند بطور مثال آنها ساخت هتل هایی ۵ ستاره را زودتر از موعد مقرر و در یک دوره ۱۰ ماهه تحویل عراق داده اند.


*شنیده ایم به تازگی بازیگر اصلی یک فیلم ضد دینی و مستهجن که صحنه های سیاه و غیرواقعی از جمهوری اسلامی ایران به نمایش گذاشته است، بازداشت شده است. این فیلم مورد استقبال شدید جشنواره های غربی واقع شده است. یک شرکت استرالیایی از سرمایه گذاران این فیلم بوده است.
 
*گفته می شود (م-ع) از اعضای بنیاد باران که فرصت شش ماهه مطالعاتی از سوئیس دریافت کرده بود، به دلیل شرکت در انتخابات نهم مجلس از سفر به سوئیس انصراف داد.
 
* شنیده ایم که رئیس جمهور هفته گذشته برای زیارت آستان پرفیض و رحمت امام هشتم(ع) به همراه خانواده یک سفر غیر رسمی و سه روزه به مشهد مقدس داشته است.
  
* محمد نوری زاد پس از آزادی از زندان دیدارهایی با خاتمی و صانعی داشته است. صانعی به اصلاح طلبان پیغام داده از نوری زاد استفاده ویژه کنید.
 
*سازمان غیر قانونی مجاهدین انقلاب از اول اردیبهشت ماه فعالیت انتخاباتی خود را آغاز کرده است. علیرغم آنکه تاج زاده به ظاهر اعلام تحریم حضور در انتخابات مجلس را کرده اما فعالیت های سازمان در استان ها در حال گسترش است.
  
 *بر اساس برخی آمار حدود ۲ میلیون ایرانی مقیم خارج کشور در طرح هدفمندی یارانه ها ثبت نام کرده اند که اکثر آنها نیز یارانه دریافت می کنند.


* شنیده ایم یکی از شهرداران مطرح کشور به بهانه آنکه رئیس جمهور آینده باید سه سال را با مجلس نهم کار کند، ستادهای انتخاباتی خود را برای مجلس در سراسر کشور آماده و جلسات انتخاباتی اش را به ویژه در استان تهران و خراسان رضوی، شمالی وجنوبی آغاز کرده است.
 
* یکی از مجریان جنجالی این روزهای تلویزیون در آخرین اجرای خود با شلوار جین که زانوان آن نیز سفید و پاره شده بود به اجرای برنامه پرداخت. متاسفانه این خانم جنجالی با چادر برنامه های خود را اجرا می کند.
 
*یکی از هفته نامه های استان کرمانشاه با انتشار رپرتاژی از یکی از دراویش، وی را شخصیتی محبوب در سراسر کشور که در برابر نظام می ایستد معرفی کرده است.

مطالب مرتبط با شلوار جین و پاره مجری زن تلویزیون...


 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۱۶ مرداد ۱۳۹۰
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.